| Shooter a întrebat:

As vrea sa imi iau mamudele la Farmerama prin card...ce credeti e sigur? (nu prea stiu cu ce sa platesc sau daca e sigur)
Funda!

Răspuns Câştigător
| adelina0101123 a răspuns:

E sigur am incercat si eu si am primit 10 mamdele joc si eu baga id in lista de prieteni adelina.ade0101,primesc funda?

1 răspuns:
| StefanVLY a răspuns:

Farmerama.ro? Daca da, atunci este sigur... Ai incredere in ei, sunt site official, si sigur si eu mi-am cumparat imediat le primesti! Funda, te rog puppy dog eyes