| adisor234 a întrebat:

Salut as vrea sa intru si eu la scoala militara vreau sa stiu cu ce medii se intra eu am media 8 si ce probe iti da

Răspuns Câştigător
| Alex_1540 a răspuns:

Salutu si eu am incercat sa intru la liceul militar la campul lung trebuie sa ai o medie buna si se dau niste probe iti va da o proba de sport cu flotari sarituri si astea trebuie sa le faci intr-un timp scurt apoi daca treci la sport o sa dai doua examene la mate si la romana deci trebuie sa fi as in mate si romana iar imi imaginez ca esti in clasa a 8 nu ii si o restrictie de varsta din cate stiu mi se pare ca nu ai voie sa intrii daca ai 15 ani inainte de a incepe anul scolar stii u daca ai intrat...
ei bine succes ca eu nu am avut
sper sa fie folositor
merit fundita
winkinghappyhappy:big grin