| Robert_Marius_1998 a întrebat:

Salut,as vrea sa mi dati cateva sfaturi pentru proba de talente pentru un bal al bobocilor de facultate, idei? P.S:ÎNAFARĂ de dans

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cu ce te-ar ajuta niște idei de talente, dacă tu nu posezi acele talente?

Fă un număr de contorsionism. Fă un număr de aruncat cuțite la țintă. Fă un număr de jonglerie pe monociclu. Fă un număr de evadare din cămașa de forță sub apă.

Înțelegi problema?

| b4stefa a răspuns:

Stand-up sau RAP

| CristinaEmma a răspuns:

Ai putea canta (desigur daca ai si voce), mimeaza ceva foarte bine sau imita pe cineva, actorie, pictura, magie, scheme parkour, graffiti, model, caterinca, rime, scheme cu mingea, partenera etc. Ce te pricepi tu mai bine si crezi ca e wow

| AlyS074 a răspuns:

Poti sa creezi un scenariu si sa joci teatru. Sau poti creea glume si sa le spui. Poti face multe lucruri.