| Andr3iutz a întrebat:

Salut,
As vrea si eu o parere despre un PlayStation 2. Se merita unul in 2012, are jocuri bune? Eu am si ps3 dar vreau si ps2...astept pareri pro /contra.

Răspuns Câştigător
| Vladimir10 a răspuns:

Eu am ps2 de 2 ani si sunt multumit de el.Dar dupa parerea mea ps3 e mai bun, nu am dar o sa imi iau.ps3 e mai bun fiindca:
1.are grafica mai buna
2.toate jocurile care apar mai intai sunt facute pentru ps3
Parerea mea e ca nu prea merita sa iti iei si ps2 daca ai ps3...
Oricum ps2 ramane un playstation bun, dar dupa parerea mea, cum ti-am zis nu cred ca merita sa iti iei daca ai ps3. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos.Numai binehappy

| Andr3iutz explică (pentru Vladimir10):

Dupa parerea mea, Playstation 2 a fost prima consola cu o biblioteca de jocuri interesanta...Jocuri apar, dar intr-adevar, mai rar.Grafica nu conteaza atunci cand un joc este " addictive" si te face sa te joci pe el pana il termini. Multumesc pentru raspuns, ai funda.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu se merita, din aceasta toamna (sau in 2013) nu o sa mai apara jocuri noi pentru el.

| Andr3iutz explică (pentru Intruder19):

Multumesc pentru pareri, mai astept.fie ele si contra.winking

| lăngătinemereu a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing)laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing Ce intrebare la tote intrebarile laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Andr3iutz explică (pentru lăngătinemereu):

Multumesc pentru raspuns. M-ai ajutat in privinta deciziei.

| lăngătinemereu a răspuns (pentru Andr3iutz):

Care privinta si decizie

| lupuletz90 a răspuns:

Mai bine iti iei un xbox kinect e mult mai interesant, si ps 2 nu se merita. Am jucat fifa 2012 pe ps 2 si grafica e de cacao fata de ps 3 sau pc, deci sa nu te astepti la grafica