| Mary24 a întrebat:

Astazi o sa merg cu mami sa-mi iau un laptop si nu stiu de care sa-mi iau. Imi puteti spune voi un laptop bun? Eu nu ma prea pricep la calculatoare si asalaughing.
Multam fain!

10 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

Eu ti-as recomanda HP sau Lenovo, depinde cat esti dispusa sa cheltuiesti.

| cryssu2008 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......ETWPKBBBM/

http://www.emag.ro/......E66SKBBBM/

asta ultimul e bun pentru jocuri
in mare trebuie sa aiba 4 gb ram
hard de 320 sau 500 de gb
placa video hd
si procesor dual de 2 ghz

| edit28 a răspuns:

Ar fi bine sa ne spui si cati bani vrei sa cheltuiesti.

| Mary24 explică (pentru edit28):

Intre 15-20 de milioanethinking

| edit28 a răspuns:

Eu zic sa mergi pe asa ceva daca gasesti http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

Pentru alte laptop-uri eu zic sa te uiti prin forumu' asta si sa vezi ce e bun http://www.mygarage.ro/laptop-mini-laptop/

| spaghetty a răspuns:

Uita-te si spune pretul si modelul laptopului si resursele luibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| IssabellaLoLa a răspuns:

Iti spun din propria ''experienta''
zic ca laptop-ul '''compaq presario cq61''
are windows 7 si merge foarte binewinking
au l.am achizitionat la 3.000 de lei dar cred ca tu gasesti mai ieftin.si,de la magazinul de unde l.am achizitonat eu, iti da cadou o imprimanta big grin

| Stefanyax0 a răspuns:

Eu îți recomand ASUS sau ACERwinking

| wolverine13 a răspuns:

Sfatul meu e sa mergi cu cineva care se pricepe cat de cat la calculatoare, altfel poate o sa dai o gramada de bani pe un laptop care nu e bun