| Alek112 a întrebat:

Salut.
Băieți,sunt cam plictisit,ma gândeam sa va intreb cum a fost cand v-ați batut cu cineva,cand v-ați batut prima oară sau cand s-a luat cineva de voi. sper sa nu para stupidă întrebarea, sunt doar plictisit.

2 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

La prima mea bataie ca lumea, sa zic ca avem 12 ani, am stat ca idiotul sa o incasez. Dupa un timp, baiatul ala a venit iarasi sa ma bata, dar el avand 1.50m si eu 1.60, n-am mai stat sa-mi dea una si asa de tare i-am dat niste pumni in cap de i-a sunat apa in cap. Nu am mai lasat pe nimeni sa ma cafteasca, chiar daca la prima vedere par moale.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

La 4 dimineata esti plictisit? Tare! Prima oara de regula o furi...