| crinush a întrebat:

Care este petrcerea cea mai frumoasa/interesanta la care ati participat pana acum? Ce va placut si ce nu va placut la ea? Descrieti locatia, atmosfera, vestimentatia, persoanele prezente...(poate fi zi de nastere, revelion, nunta, petrecere de promovare... orice)...mersi big grin

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

O sa va para cidata dar s-a intamplat la prima iesire din tara... croaziera pe Dunare seara la Budapesta. Muzica buna (valsuri), o cina rafinata (fructe de mare, branzeturi, preparate rafinate din gasca si curcan), un vin bunde Tocai si sampanie, Orasul invaluit in noapte si luminat feeric + vaporul de un lux debordant. M-am simtit o adevarata doamna. Asa a fost atunci, nu mai iesisem din Romania decat pana la Istambul acum nu stiu daca as mai avea aceleasi sentimente dar nu am sa uit niciodata cele 2 ore petrecute pe Dunare alaturi de prietenii mei.

| paxy a răspuns:

Nu ma mira ca nimeni nu a postat raspuns la intrebarea asta pentru ca nimei nu ar vea atat rabdare sa descrie atatea amanunte, dar ai putea incepe tu cu o descriere si daca nu te plictisesti ori o abandonezi pana sa o termini poate o sa primesti si de la altii doar mici portiuni dintr-o petrecere. SUCCES!