| PkAdi a întrebat:

caut reclama aia veche de la coca cola (de craciun) aia cu: "Sarbatorile vin Sarbatorile vin"laughing dar aia in romana nu in engleza! mersi! :*

Răspuns Câştigător
| Ditto a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gnHCyCYUPr0 asta?

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

O tin minte si eu reclama! vremuri! acum reclama asta mai exista! dar fara sa arate tot! numai jumatate! chiar si partea aia de la final cu mosul!

| aumih16 a răspuns:

Oricum coca cola mereu face cate ceva de sarbatori! nu se compara cu pepsi! aia nu au facut vreodata ceva de sarbatori! au facut parca cu fotbalistii aia! david beckham! ronaldo! roberto carlos! michael owen! etc cu michael jackson si ceva cu christina aguilera! si cam atat!