| Biutzu a întrebat:

ce faceti in wichend. dau funda de e interesant.

nota pentruvoi. :nu bagati multe "gogosi"

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Eu n-o sa fac mare lucru dar iti pot spune ce-as vrea sa fac. M-as duce dupa ce se termina Let's Do It Romania, as plati 2 camioane de gunoi sa duca la loc tot gunoiul de unde l-au adunat voluntarii. Si sa vina duminica cu presa "Uite, aici am facut curat. upss. wtf?".

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postez pe http://www.cs-gothic.ro/

| dink08 a răspuns:

As avea in plan sa fac o mica excursie din timisoara pana in herculane.Incepe faculta... o mica recreere nu stica...

| Mia a răspuns:

Iti spun ce ar trebui sa faci tu:sa inveti sa scrii: e "weekend", nu "wichend"... lol si mai sunt.Deci...pune mana pe invatat lasa statul pe net

| danteluta a răspuns:

Cu gramatica cum ramane?

| Minnie a răspuns:

In "wichend" ce sa fac? Mai citesc un abecedar, mai deschid un manual de limba romana, asa, inainte de culcare, in timp ce mananc multe "gogosi"

| katala a răspuns:

Raspuns pentru @danteluta :
poate o invata in " wichend " intr-o pauza de limba engleza!

| Alexandra_1242 a răspuns:

Poti face multe in weekend, depinde ce iti place tie sa faci. poti sa te duci cu prietenii la o plimbare, sa te duci sa vizitezi un muzeu, sa vizionezi un film cu cei dragi. Eu weekend-ul acesta vreau sa invat cateva ore pentru scoala de soferi, apoi sa ma recreez putin in parc sau la o terasa cu prietenele, te duci la un biliard, la shopping, etc etc. Distractie placuta si multa bafta!