| naomy9799 a întrebat:

Ce filme ati mai vazut? Eu am vazut recent Wild Child si Everything you want si chiar mi-au placut, mai ales Wild Child love strucklove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zombieland, From Paris with Love, Babylon A. D., Avatar, How to train your dragon... Legion si altele laughing

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Percy Jackson&the olympians

The box

rat race

| cockie_green a răspuns:

Marea mahmurealalaughing

| 4LeafCloves a răspuns:

Păi cred că cel mai recent este Ninja Assassin ( foarte frumos filmul, cum ii taie pe toți în două laughing ), de altfel pe săptămână trebuie neapărat să văd 2-3 filme, minim. Și mie mi-a plăcut Wild Child.

| Ella123 a răspuns:

Salut! Am vazut multe filme dar cele care mi-au placut cel mai mult au fost Twilight si New Moon:X