| mihnea173 a întrebat:

Ce ma fac, am un PSP si nu stiu cum sa bag jocuri in el fara sa le cumpar ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| MinniePearl a răspuns:

Depinde si ce PSP ai, eu de exemeplu (si da sunt fata) am PSP 3004 si m-am dus la un playstation club si mi-a zis ca inca nu s-a gasit o modalitate sa se MODEZE (asa se numeste) un PSP 3004 pentru ca a aparut in 2010, daca ai un PSP 2004, du-te la un Play Station club si spune'i sa ti'l modeze,o sa coste ca mult,daca de ex ai pe cineva amic,ruda,coleg etc care stie,poate sa ti'l modeze si sa iti iei jocuri de pe un site special, din pacate eu nu stiu ce site, dar am auzit de la un amic ca exista unul! Sper ca ti'am fost de folos!