| IDontCareeeeeeeeeeee a întrebat:

Salut ce status pot sa scriu daca am ranit sentimentele unui baiat care ma place si acum este fooarte suparat pe toata lumea?

6 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Am fost chair proasta ca l-am ranit pe el, baiatul ce ma iubea si acum eu sunt cauza problemei tuturor.

| rolly3342 a răspuns:

Suge-o suge-o

| YoppKidde a răspuns:

Nici un status spune un " Iarta-ma "

| Bluef4 a răspuns:

Cutitele nu taie...

| Shady_3410 a răspuns:

Aveti o minte de hipopoiepure sa zic asa. Pe baiatu' ala il doare fix in batz de status tau. Poti sa-i zici pur si simplu iarta-ma, nu pe mess fata in fata. Ai o minte cat o nuca fara miez.

| ralussita a răspuns:

Oricat ai fi acum de trist, nu uita ca viata merge inainte! Pana la urma vei gasi pe cineva care sa te merite cu adevarat.

Nu uita ca esti o fiinta deosebita, ca esti unica. Fii multumita de felul in care esti. Si nu uita ca cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce, chiar atunci cand se parea ca nu mai este nici o speranta.

Adu-ti aminte ca este mereu timp sa schimbi drumurile in viata. Acorda-ti timpul necesar pentru a-ti da seama ce vrei cu adevarat. Din fiecare greseala vei invata lectii importante.

Marea arta a vietii nu consta in a nu cadea niciodata, ci in a te ridica de fiecare data cand cazi.

Oamenii nu sunt prizonierii destinului, ci doar ai propriei lor minti. Atata timp cat continui sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit.

mai multe aici-> http://www.dedragoste.com/......estii.html