| xCrazyWolf a întrebat:

Cei care se pricep in domeniul calculatoarelor, cu ce as putea incepe? HTML, web design, animatie 3d etc? Cu ce ar trebui sa incep? As dori niste tutoriale, iar cei care se pricep si au timp liber, neavatand alta treaba, sa ma mai ajute unde nu stiu/inteleg. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Te pot ajuta daca corespondam pe mail la constntin@meditaii-instalre-windows.com, dr mai intai trebuie sa te gandesti la un proiect si la ce anume vrei sa faci: programare, design, webdesign.

| elyfel a răspuns:

Uite unm site bun pentru tutoriale crede-ma
http://www.videotutorial.ro/
gasesti tot ce ai nevoie si in romana