| Shooter a întrebat:

Cine imi spune si mie mai multe lucruri despre Fligh Simulator 2004? ma intereseaza ce e mai important.ce ar trebui sa fac ca un zbor sa decurga cum trebuie(am citit pe forumuri si nu prea inteleg). Exista vreo modalitate sa il pot da in romana?

1 răspuns:
| luma a răspuns:

DACA te referi sa dai jocul in romana, NU nu se poate.Dar jocul e destul de ok cu o grafica buni si ai mai multe misiuni sau cam asa ceva sau poti sa dai sa joci fara. DACA nu sti engleza nu e o problema foarte mare dai si tu la nimereala dar nu o sa intelegi ce comunica cu tine cand esti in misiune. sper ca te'am ajutat.