| Georgemy2 a întrebat:

Salut, credeti ca cosurile distrug aspectul unei persoane?

10 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Normal ca are un aspect neplacut!

| nimenisinimik a răspuns:

Stii tu, frumusetea nu e un merit.Nu e "meritul" acelei persoane ca are cosuri. Persoanele care nu au, posibil ca nu au tenul gras sau alte chestii din astea genetice.Asa ca nu are sens sa crezi ca distrug aspectul.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neaparat. Unele persoana sunt frumoase si cu cosurii happy

| RaduTN a răspuns:

Nu neaparat, dar o persoana va arata ma urat cu cosuri decat fara.

| kteichd a răspuns:

Nu e doar o faza prin care au trecut toate persoanele

| SweetMinion a răspuns:

Nup,personal nu cred ca, cosurile distrug aspectual unei persoane. Mai sunt unele persoane care gandesc exact invers, dar acele persoane nu trebuie luate in seama. Toti suntem frumosi, si pe dinauntru si pe dinafara.

| Nan11 a răspuns:

Pana mea frate am inceput sa nu mai iau toate maruntaele in rost ma uitam aseara pe tcl o boala de piele la o fata pitica de se cojea toata pielea nici unghi nu avea si povestea ca speranta de supravietuire e pana la 20 de ani ea avea 27 singura din lume care a depasito 15-17 oameni la ora actuala in lume au aceeasi boala daca dorm mai mult nu sunt activi nu fac o baie pe zi nu da cu creme caput, mortus, papa. Mie imi mai zic cosaru sa fie asta george ginionu nostru in viata pentru ca multe intamplari pe care nu poti sa le controlezi iti jur ca au un rost adica analizeaza dezecilibru provocat de estetic intelege cunoaste ajuta sau compenseaza sala. O aud o data pe una -cristi ala e bun in draci la corp da fata il strica cristi a avut vreo 3 gagici si acuma fce laba

| Georgemy2 explică (pentru Nan11):

N-am inteles nimic din ce ai spus... straight face

| denisabuga a răspuns:

Da

| Luka77 a răspuns:

Da