| lolita24 a întrebat:

Salut, credeti in paranormal, spirite? Vi s-au intamplat vreo data chestii pe care nu vi le-ati putut explica? Daca da. as fi curioasa sa va citesc povestile

9 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Uite ce am patit eu, odata am fost la niste rude care locuiesc la sat l si seara cand sa ne culcam am mers cu fratemiu in camera care ni se pregatise dupa vreo 15 20 de minute fratemiu adoarme eu inca nu adormisem si stateam pe spate cu ochii deschisi cand deodata apare la capatul patului la picioare un barbat asa inalt care ise vedea doar negruu tot negru era doar forma i se vedea si avea o tigara aprinsa in mana si tot fuma atunci eu de spaima am intepenit nu am mai avut glas nici chiar nu m-am putut misca vroiam sa tip dar nu am putut am foost ca mort doar la barbatul ma uitam cum fumeaza iar el nu imi facea nimic doar se uita la mine si fuma si nu zicea nimic si tot asa am stat toata noaptea tepan nu puteam sa inchid un ochi doar la el ma uitam si nu puteam adormii nu puteam sa fac nimic parca ceva o forta ma tinea in pat cu forta si asa am stat toata noaptea iar dimineata cand s-a facut lumina a disparut si atunci s-a trezit si frtemiu de langa mine si eu de abia am putut sa imi revin si cand am povestit la la rude ce am patit au spus ca si ei au patit la fel si asta din cauza ca acum vreo 50 de ani un barbat care a locuit acolo a murit spanzurat in camera aia cica el singur s-a spanzurat acolo si nu a plecat niciodata spiritul lui e inca acolo si bantuie dar doar camera aia i celalalte nu se baga iar noi cand am venit nu aveau unde sa ne culce decat acolo in camera aia pe urma am spus ca nu voi mai venii niciodata la ei dupa ce am patit acolo

| わたなべ久美子 a răspuns (pentru CristiB93):

Interesant, cam in ce judet s-a intamplat?

| CristiB93 a răspuns (pentru わたなべ久美子):

Pai asta s-a intamplat in judetul timis, eu sunt din Timisoara si am rude la tara si mai merg pe la ele :p

Răspuns utilizator avertizat
| CristiB93 a răspuns (pentru AnutzDragutz):

Nu de ce as glumii?

Răspuns utilizator avertizat
| alexandraplay a răspuns:

Eu am fost la casa bentuita din trivale si cand am fost acolo casa era daramata dar erau peretii si ca sa vedem daca e ceva am scos toti telefoanele si ne-am uitat si la un perete am vazut un cap de mireasa nu voi uita niciodata asta!

| pulx a răspuns:

Odata la scoala am povestit despre fantome. Apoi m-am dus cu un nebun la baie si am citit superstitia aceia lu altu i s-a intamplat care a fost cu mine si cu ala la baie cica sa ne uitam in oglinda si sa citim dar e superstitie eu zic ca o fi fost vreun cutremur.

| razvybubu22 a răspuns:

Foarte interesant