| lolita24 a întrebat:

Salut,credeti in spiritw? Ati avut cumva intamplari stranii pe care nu vi le-ati putut explica? Daca da, as fi curioasa sa va aud povestile big grin.

Răspuns Câştigător
| LostHeart a răspuns:

Ma eu nu vreau sa par paranoica dar eu cred. si da am avut o intamplare foarte ciudata : eram in baie iar mama era plecata si nu incuiase usa din moment ce eu eram in casa. si la un moment dat in timp ce imi faceam parul am auzit usa deschizandu-se si am auzit si niste tocuri. dar usa inchizandu-se nu am auzit-o. cand am auzit tocurile am zis ca sigur e mama si am intrebat-o ce face dar eu eram in baie cu usa deschisa si ar fi trebuit sa ma auda dar nu mi-a rasp si am crezut ca nu ma auzit si cand am iesit din baie nu era absolut nimeni in casastraight face si de atunci sunt 100% sigura ca exista asa ceva

4 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Cred ca tu te uiti la prea multe filme horror sau Fenomene stranii! Nu stiu de ce k numa in partea Americii se intampla chestii de-astea! Nu-ti face griji! Nu cred si... nu exista!

| Rebecadulcic a răspuns:

Eu cred ca exista, mereu ma uit pe discavery, dar nu e numai asta adica uni pana nu vad nu cred dar nimeni nu poate stii ce exista in lumewinking

| XxOanaAlexandraxX a răspuns:

Pai..am avut o intamplare ciudata dar nu prea stranie pentru mine ca mi-am dat seama tarziu.
Eram la bunici in Voluntari si e dorm in camera matusii mele care a murit.
In fine...
pe la 23 si ceva incepe catelusa sa urle.
Am vrut sa ies la ea dar am hotarat sa ma uit pe geam ca imi era lene laughing
Am vazut ca umbla cineva prin gradina si ziceam ca e tataie somnambul laughing
Catelul urla intr-una si il aud pe tataie cum iese din casa si incepe sa certe cainele.
Cat despre naluca din gradina..nparca era un fum care se imprastiase...
Oricum..mare intamplare nu e.

| Vdariusbubu a răspuns:

Eu odata cand sa merg la scoala mi-am luat ghiozdanu l-am pus pe masa in bucatarie si am intrat in baie sa ma spal. Cand sa ma sterg ma uit pe masa observ ca ghiozdanul nu mai e pe masa si nu-mi dau seama abia peste cateva secunde ca era acolo si si atunci nu mai era. M-am speriat putin pentru ca eram singur acasa... M-am dus in camera mea si ghiozdanu era acolo de unde l-am luat, adica intr-un dulap... Cam ciudat, nu crezi? big grin