| anonim_4396 a întrebat:

Cu totii de dorim sa fim celebrii. Ei bine, si eu... Vreau sa devin o vedeta : cantareata, actrita, in trupa de dans a unei vedete... sau orice in genul asta. Cum ma puteti ajuta, ce sfaturi imi dati, ce ar trebui sa fac pentru ca sa imi indeplinesc visul? Multumesc. ( vreau raspunsuri de la persoane mature si nu de la orice pusti care nu are ce face )!

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Sal. pai incepe prin a te prezenta la diferite castinguri, incearca sa te inscrii pe la diferite cluburi (clubul copiilor)la sectiuneqa canto sau dans daca zici ca iti place si ai talent. chestii de genul asta. baftahappy

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Trebuie sa ai silicoane si sa prestezi bine anumite servicii.

| Rolik a răspuns:

Salut Anonim, pai intra in lumea dansului, cauta o trupa de dans din orasul in care esti, fa experienta dupa care poti urca la urmatoarea treapta. Trupe de dans din orasul tau gasesti pe http://trupededans.ro/