| prettylady a întrebat:

Cum as putea sa fac ca sa am mai repede si eu menstruatie, fiindca prietenele mele au... si nu vreau sa fiu singura intre ele fara menstruatie! respundeti serios! dau funda

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Acum te plângi că n-ai şi când vei avea abia vei aştepta să treacă acea perioadă, crede-mă. De când e la modă şi chestia cu menstruaţia? Ce dacă ele au şi tu nu? Ai doar 13 ani, revino-ţi!

| tinaHd a răspuns:

Nu poti sa faci nimic ca sa iti vina mai repede.si e foarte naspa...sa nu vrei ca dupa aia te saturi. apropo cati ani ai?:*:*

| prettylady explică (pentru tinaHd):

| tinaHd a răspuns (pentru prettylady):

Aha multi inainte:*