| NIMENII a întrebat:

Cum as putea Sami schimb cetățenia (Romina >= americana)? Si cam cat ar dura?

4 răspunsuri:
| calinut1 a răspuns:

5 ani daca stai doar in america poti cere apoi. da depinde daca iti dau iei daca nu cand iti dau da mai repede de 5 ani nu poti

| NIMENII explică:

Ma 5 sau 7?

| AprodanA a răspuns:

In America cetatenia se da doar dupa 7 ani.Trebuie sa stai doar in America si sa stii foarte bine istoria si geografia Americii.

| DonCafe a răspuns:

Dar totusi nu ia-ti raspuns ca cetatenie nu se poate schimba, roman te nasti roman mori, ca primesti alta cetatenie in plus dupa o durata determinata asta e alta treaba.