| AlexandarAlx a întrebat:

Salut cum fac sa umilesc un baiat prin vorbe cum ar porecle? dau funda repede

Răspuns Câştigător
| tomabogdan a răspuns:

Copil facut din pariuri cu vecinii si daca iti spune ceva, spune-i: vezi ca iti dau o flecma de te cauta mata cu submarinu'. Si porecle, acum depinde gaseste ceva despre el sau ai putea sa ii spui clembes sau sclavu' sau sobolingozaur

5 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Tractor, salam, varza, peste, robinet, craca, scandura, cioc, blana, scoica, papuc, raceala, sfarshala, buba, capac, castor, rozatoare, dihor, pateu, harciog, snitel.

Răspuns utilizator avertizat
| ChowderR a răspuns:

Incearca o porecla care sa i se potriveasca happy Ceva care lar putea jignii. ceva gen: trantor, pateu, harciog, castor,

| DaNy3lL098 a răspuns:

Pitroc, copil facut la incubator happy, copil facut in eprubeta happy