eluveitie
| eluveitie a întrebat:

Cum pot să fac să mi se audă sunetul în boxele de la monitor?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca monitorul are boxe integrate in el atunci trebuie sa introduci un cablu de sunet intre unitatea centrala si monitor. Daca ai monitorul co boxele integrate si niste casti sau boxe conectate la pc scoatele si vei auzi sunetul la monitor.

3 răspunsuri:
| RoberttAnddrei a răspuns:

Spetsnaz, am si eu un monitor cu boxe integrate si un cablu dar cablul are doua
capete care trebuie sa le pun in monitor dar monitorul are numai un spatiu thinking

| laur96 a răspuns:

Daca monitoru nu are intrare de sunet. Nu merge (:

| Popescu_Valentin_Dimitrie_1993 a răspuns:

Nu exista program trebuie adaptat compiuterului