| mgtow a întrebat:

Salut, cum vi s-a parut episodul de ieri din IMBLANZIREA SCORPIEI? laughing as vrea sa stiu si eu daca e vreun site unde pot vedea capitole anterioare, si inca ceva va doresc vizionare placuta celor care se uita la (comanda la mine)winking astazi la ora 20:30 pe antena 1

4 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Emisiunile acestea nu sunt adevarate, nu asa stau lucrurile in viata de zi cu zi a "actorilor". Sunt regizate! Si in unele episoade sunt foarte prost regizate ca ti se face scarba sa te mai uiti! Se vede cu ochiul liber. Poate reusesti sa tragi niste concluzii din ele dar nu mi se par ceva placut de vizionat.

| Wh0Me a răspuns:

Uite aici poti viziona capitolele anterioare : http://www.primatv.ro/emisiuni/imblanzirea-scorpiei/foto-si-video.html

Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mihaela o cheama, candva i-am tras-o. semnat. cineva din cartierul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plaxce imblinzirea scorpiei este naspa si plictisitor puneti alt program ca se mai uita si copii si vot lucruri care nu sunt pe nosul lor