| Irinaaaaaaa a întrebat:

big grin Imi poate spune cineva, va rog, cum se face sa'mi apara numai prenumele pe facebook? N'am vazut nicaieri unde sa pot face asta. Mersi anticipat :*.

3 răspunsuri:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Te duci la setari acolo unde trebuie sa iti schimbi numele si in loc de 2 nume scrii numai unul singur. (daca ti-ai schimbat numele de 5 ori pana acum nu mai poti face nimic) bafta! :*

| Sebastian1996 a răspuns:

Setari>setarile contului>nume>editeaza big grin

| Irinaaaaaaa explică:

Eu am zis ca vreau sa'mi apara decat prenumele. Adica din (ex) Popescu Alexandra sa apara numai si numai Alexandra. Daca fac cum ziceti voi ma pune sa introduc si numele si prenumele.