| ImmortalQueen a întrebat:

Saluthappy

Daca ati avea posibilitatea de a scoate un album cu ce nume v-ati lansa?(ar fi numele vostru adevarat sau ati folosi un nume de scena, si care ar fi acela?)

Funda, raspunsului care o sa mi se para intr-un fel corect.:d

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Dat fiind ca pe mine ma cheama Rebecka si ador numele asta, m-as lansa cu el...

+ niste adaugari gen : Reb3cka

Si ar da foarte foarte bine...Aici trebuie consultata si casa de discuri

7 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Eu as folosi un nume de scenabig grin probabil acela ar fi ella sau jessica.big grin

| Godfather a răspuns:

Cred ca nume de scena si anume " The Godfather" si as pastra acelasi logo (logoul din film) daca as primi drepturile de autor big grin

| BeTy14LoVeJesse a răspuns:

Pai eu cred ca cel de scena big grin sau alintul tau... Lore sau Bya DjBya Baby L Baby B big grin fundita :X?

| Instinkt a răspuns:

Pai double g sau nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Julyssa, as pune Yssabig grin. Si m-as lansa cu numele de Yssa. Dar parca totusi Yssa suna a nume de gagica "tunata", blonda, super-pitzi, super-mitzi, siliconata, solarizata, buzata, roz in exces, ceea ce eu nu sunt nici pe departelaughing, dar nah...big grin.

Dar tu?big grin

| AshuraElric a răspuns:

Categoric mi-aş lua un nume de scenă gen L. O. N. G (înseamnă dragon dar cred că aş găsi pentru fiecare literă un cuvânthee hee)şi genul muzical ar fi J-rock, Alt-rock sau gothic rock...fiecare cu fanteziile luilaughingdacă m-aş lansa (de una singurălaughinglaughing)la noi în ţară nimeni nu mi-ar cumpăra albumulrolling on the floor

| Muflă a răspuns:

Mufla thinking
Brain On The Walls pentru o trupa, Lache daca as fi baiat...