| Briliant_9707 a întrebat:

Salut dati-mi si mie niste titluri de texte deste amintirile copilariei (in afara de amintiri din copilariei) mersi :X

Răspuns Câştigător
| ριтιкα a răspuns:

Buna --- Am eu cateva ideei, dare nu stiu daca o sa iti fie de folos straight face : Aventurile copilariei, farmecul copilariei, prietenii mei din copilarie, intamplari amuzante ale copilariei, amuzanta copilarie a -.- ( in loc de -.- puine tu ceva ) Kam atat... mai mult nu stiu big grin Scuze daca nu ti-am fost de ajutor, Succes! happy