| lolita24 a întrebat:

Salut, dati-mi va rog un site pe care pot contacta prin mail niste investigatori in paranormal. Americani sau romani.

Răspuns Câştigător
| Replymaster a răspuns:

Uite aici un e-mail: popescu.robert962yahoo.com si putem vorbiwinking putem discuta despre problema ta si poate gasim un medium mai bun / puternic in tara sau in afara

5 răspunsuri:
| TrupFaraSuflet a răspuns (pentru unknownn):

A spus ca are nevoie de un site in care poate contacta prin mail niste investigatori in paranormal...nu a spus ca are nevoie de un psiholog

| unknownn a răspuns (pentru TrupFaraSuflet):

Pai si unde am spus eu ca are nevoie de un psiholog?

| i86e2 a răspuns:

Eu. happy

| Emrys0 a răspuns:

Poți încerca și pe www.lumeaparanormalului.ro/contact.php.