| Lexi888 a întrebat:

De ce oameni distrug tabele,laptopuri, telefoane, etc.Si filmeaza si pun pe net,nu ii înțeleg ce rost are? alea costa bani, si sunt de ultima generație, am văzut in video.Alti nu au ce mânca si ei distrug tehnologie de sute de euro.

Răspuns Câştigător
| MariusBoy2013 a răspuns:

Pai vezi tu, daca o companie zice ca telefonul e rezistent la apa, persoana care se filmeaza in timp ce baga acel telefon in apa pentru:
1. Daca e fals si se strica cand il baga in apa poate face reclamatie la companie si castiga mai multi bani decat a dat pe telefon.
si
2.In caz ca telefonul este rezistent pune video pe net sa vada si alti ca telefonul merita luat...

8 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Unii oameni, din toate timpurile, au dorit sa se ridice deasupra celorlalti prin fapte ce evidentiau unele calitati, bune sau rele. Unii se lupta cu altii dovedind putere, altii prin concursuri, dovedind cunoastere, unii prin stiinta descoperind lucruri interesante etc. Sunt si unele categorii care nu se pot evidentia prin nimic, cu alte cuvinte "nu-i duce capul sa faca ceva deosebit. Asa apar cei care urla intr-un spatiu in care domneste linistea, formatii de muzica mediocre care se evidentiaza prin distrugerea instrumentelor muzicale, oameni care asa cum spui tu, nu sunt in stare sa conecteze un beculet la o sursa de lumina dar se evidentiaza prin distrugerea unor aparate la care au muncit generatii pentru a le descoperi sau dezvolta etc. Am curaj sa pun pariu ca acestia nu au habar ce tehnologie inalta se ascunde sub carcasele acestor produse si nu stiu nici cum functioneaza. Prin distrugerea lor ei se cred grozavi, deosebiti de ceilalti dar... eu ii consider in categoria subdezvoltatilor pentru ca, pentru ceea ce fac, nu trebuie sa ai in cap decat un singur neuron, iar prin distrugerea acestor aparate nu fac altceva decat sa mareasca mormanul de deseuri care sufoca planeta.

| Leocerba a răspuns:

Da, am auzit ca intri-n Nirvana daca distrugi din astea si pui pe net:
http://www.youtube.com/watch?v=2NPsrnpjWhA
(pur si simplu, Cobain)

| KodrutZ a răspuns:

Prostia omeneasca si carbonul au un lucru in comun...

| IncorrectUsername a răspuns:

Pentru ca nu au ce face cu banii, de ce crezi...Dar stai linistit, mai tarziu ii va parea rau.winking

| CorneliaC a răspuns:

Pai ca-s prosti, d'aia

| SirGilbert a răspuns:

"Romanul nu e prost destul, daca nu e si fudul!"

| Axel22 a răspuns:

Ca multi vor sa se dea mari! Ca wow cati bani au ei deoarece isi distrug tableta!

| WolfSRain a răspuns:

De obicei sunt oameni care nu au ce face cu banii si distrug obiecte sau le testeaza rezistenta.Asa este in loc sa distruga ar purea sa faca altceva cu banii aia dar no OMU TOT OM E.