| RKOfan2011 a întrebat:

Salut.De mult aveam windows xp intram la my computer era acolo o camera dadeam pe ia si imi faceam poze findca am camera la calculator pentru mess etc. Dar acum am windows 7 si nu mai apare la my computer si nu stiu unde sa da deoarece e putin diferit.Ma puteti ajuta? dau funda.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Panoul de control --> Dispozitive si imprimante --> Dublu click pe camera web --> Apoi dublu click pe preluare imagini sau ceva de genul asta.
SAU
intra aici si faci direct:
http://www.cameroid.com/snap.php (clik pe allow)

| didixdsgregtrh a răspuns:

Eu am auzit ca se intra undeva la control panel.da nu stiu sigur ca mi se pare ca e un program.nu stiu sigur