| ciokko a întrebat:

Salut
de unde pot cumpara coafuri de pe mall world?
fundita

2 răspunsuri:
| katrina21darrell a răspuns:

Pai nu ai de unde sa le cumperihappy Doar peruci. Daca vrei peruci sau ceva.fa-ti un cont nou facebook.ii faci un outfit cu o peruca contului taubig grin si cumperi sau intri prin magazine(mall)si cauti pe acolo unu cu peruci (fete care au peruci) si dai click pe cap si dai buy daca ai bani.Parul il poti schimba de la dulapiorul ala(my closet la al treilea patratel(o fata) si la hair^^

| katrina21darrell a răspuns:

A aparut un magazin nou mall world love struck in care sunt doar coafuri.Le poti cumpara daca ai bani :d Vezi tu. Fundaa>big grin