| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa imi fac un blog despre carti si nu stiu ce titlu sa ii pun. Ma puteti ajuta? happy

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Incearca: bookworld, doarcarti, pentrucarti, lumeacartilor, incarti, justbooks, 4books, onlybooks, ecititorul, libresque, 4libris, etc

Ca si sistem unde sa-ti faci blogul, recomand www.ucoz.ro, unde ti-l faci complet gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici ai un tutorial video care iti arata cum:

http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Inlumeacartilor
carteavatraivesnic
carteanumoare
citestesiveitraimaimultevieti

Răspuns utilizator avertizat
| corolav a răspuns:

Ex libris meis ( Din cărţile mele)

| Gabitzuu_9957 a răspuns:

Lumea Cartilor
Cartea cu Surprize
Magia Cartii

| Borfash a răspuns:

Librariacuriosii.blogspot.com