| ReadAllAboutMe a întrebat:

Salut dupa parerea voastra gemenii se potrivesc cu sagetatorii dau funda si restul vot!:*

Răspuns Câştigător
| reason20 a răspuns:

Da...in general o sa fie o relatie destul de buna!

3 răspunsuri:
| splash132 a răspuns:

Eu sunt sagetator si ma inteleg destul de bine cu gemenii, mai ales in ceea ce priveste simtul umorului, dar pan acum nu am intlnit vreo fata in zodia gemeni ca s iti zic mai multe big grin

| cezi2002 a răspuns:

Buna! da cred ca se potrivesc cu zodia gemeni. funda n-am nici una!

| Minks a răspuns:

Dupa parerea mea, zodiile sunt cea mai mare tampenie inventata de mintea omului, pe langa Dumnezeu si alte rahaturi.