| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva din Constanta?
Aveti idee unde iti poti petrece timpul ca sa nu te plictisesti?
Zilele viitoare ma duc la matusa-mea si nu stiu ce as putea face.

2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Dacă mergi pentru prima dată, poți să te duci pentru început într-o recunoaștere, să vizitezi locurile istorice, să te plimbi pe plajă, să vezi portul...etc. De asemenea, te poți distra cu prietenii/familia la plajă și puteți face activități împreună. Puteți merge în satul de vacanță, la karting, la un escape room, să vizitați delfinariul, puteți merge chiar și la sushi, există multe variante în funcție de preferințele fiecăruia.

| untu a răspuns:

Vizitati Planetariul,Acvariul,Delfinariul,Muzeul de Istorie Nationala si Arheologie,Parcul Arheologic,Gravity Park,Parcul Tabacariei,Cazinoul din Constanta,Expozitie de pasari exotice,Portul Tomis,Lacul Tabacarie si Lacul Siutghiol din Constanta,Muzeul de Arta Populara,Muzeul de Arta Constranta,Muzeul Marinei Romane, Muzeul de sculptura,, Ion Jalea", Moscheea,, Carol 1", Catedrala Ortodoxa,, Sf. Petru si Pavel" din Constanta, Biserica Romano-Catolica,, Sfantul Anton de Padova" din Constanta si Portul Tomis din Constanta! Distractie si vizionare placuta!