| frumusika_1762 a întrebat:

Eu am 10 ani si as vrea sa imi decorez camera asa frumos ca si o fata.Cu ce o pot decora? Vreau ceva sa fac de mana. Vreau raspuns urgent! Dau si funditahappy.

4 răspunsuri:
| L a răspuns:

Iti poti face un tablou cu pozele tale preferate. Daca ai talent poti sa-ti pictezi ceva dragut pe un perete, poti sa-ti iei niste autocolant foarte frumos cu peisaje si sa ti-l pui pe dulap. Sper ca iti este de folos, ce ti-am zis happy
Pup:*

| frumusika_1762 explică:

Mai subliniez ca imi plac lucrurile frumoase nu prea simple si va rog mai multe raspunsuri.