| robert10 a întrebat:

Exista cod de fifa 2008? Un fel de hack pentru pase sau ceva? daca aveti dati-mi si mie un link pls. fundita

10 răspunsuri:
| Cristinaaa a răspuns:

Nup, incearca sa joci si fara hackuriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu daca este shio asta caut un cod ca la kounter strike sa il iei in perete

| robert10 explică:

Joc cum vreau

| MaDaLyN1 a răspuns:

Nu luati ce a postat dumitru nu este hack fifa este un keyloggen care se num Istealer6. va va fura conturile...

| MaDaLyN1 a răspuns:

Nu luati ce a postat dumitru este un keyloggen se numeste istealer6 va va fura conturile

| Daniel_8872 a răspuns:

Da si eu vreau dati-mi si mie! daniel_andrei05

| cosmin_3575 a răspuns:

Da exista

| Alexisss08 a răspuns:

Daca aveti orice fel de hack fifa08 lasa. ti id vostru aici, platesc 100eur pe el prin transfer bancar sau in mana daca sunteti din iasi sau bv. mchappy

| Mariuss86 a răspuns (pentru Alexisss08):

Man, pana la urma ai aflat ceva legat de smecheriile sau hack la fifa08?!

Nu vreau sa folosesc, dar deja din ce in ce mai multi ajung sa fie buni peste noapte cu un joc total diferit fata de zilele trecute.

Vreau sa ma las impacat dupa atatia ani de fifa, dar macar sa stiu si eu ca am avut dreptate cand am zis ca multi nu joaca corect si folosesc hack!

Uite id meu : tzake_ro

Astept un mesaj cat mai repede. Mersi frumos