| anonim_4396 a întrebat:

Fac filme gen "Nea Ilie" in Gta San Andreas MultiPlayer! Am experienta multa, am mai facut filme, care le-am pus si o sa pun altele pe YouTube! Cine vrea sa joace in film sa dea add la mess: genetic.alex! Pe mess sa-mi da-ti si voi niste Idei, despre ce film sa fac.Bafta!

2 răspunsuri:
| newboy a răspuns:

Le-am vazut si eu si mi-au placut ft. mult,a fost misto cand nea ilie a luat dacia tunata, hahaha, va urez ft. multa bafta!, luat-o tot asa, mai multe episoade... : )

| Luciu_Andrei_1992 a răspuns:

Da si eu vreau ja joc?