| sakaz a întrebat:

Salut,
fix acum la 10:26 pm
am vazut o chesite rosie o lumina care mergea chiar repede pe cer
mia mai spus mama ceva dar nu am crezuto, na acum ca am vazut si eu nu imi vine sa cred si nu este avion sau ceva de genul
voi ce credeti? exista ozn/extrateresti? + ca am mai vazut o data un filmulet cu un extraterestru gasit mort nu stiu unde

3 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Este un avion sau o stea care cadea.
Numai bine!

| sakaz explică:

Nici nu ai citit tot
am spus ca nu e avion era mult prea aproape de pamant ca sa fie avion plus ca era mai mare ca un avion + (2) ca era o lumina care pulsa nu e avion

| SmileForMe12 a răspuns:

SI EU AM VAZUT 2 chestii d genu asta pana cand s`au stins la fel...