| ByaBii a întrebat:

Imi dati va rog niste idei de farse pentru fratele meu mai mic happy.Nu vreau farse dureroase dai imature, vreau o farsa usor de facut si foarte amuzanta de la care el sa nu se supere. Multumesc. Dau funda la cele mai multe si mai bune idei :*

Răspuns Câştigător
| Kosner a răspuns:

1.Poti sa pun niste popcorn intr-un pahar cu apa si sa-l ascunzi undeva in camera lui. Dupa cateva ore popcornul va incepe sa se umfle si se va sparge facand un zgomot mare.
2. Pune pasta de dinti sub clanta usii de la camera lui
3. I'a un "suport" [daca se poate spune asa...o chestie din carton] de la hartia igienica, uda-l si apoi strangel tare in mana pana cand ajunge la stadiul in care va semana cu un "rahat". laughing Pune-l undeva la vederea lui.
4. Ia un scutec si toarna ceva maro in el si pune-l in camera lui... Idei prostesti de-ale mele laughing :*

6 răspunsuri:
| MEIALI a răspuns:

Pai daca e farsa sigur ca o sa se supere. Poti sa umpli cutia de checiap cu gem de cirese, sa ii iei hainele in timp ce face dus, sa iei hartia igienica de la baie, si uite una mai...:sa ii pui gheata in pantofi.

| Lionsgate a răspuns:

Da detalii cati ani are, are tel ceva obiecte preferate?

| ByaBii explică (pentru Lionsgate):

Are 12 ani, e scund happy, are telefon si nu cred ca are un obiect preferat.

| Lionsgate a răspuns (pentru ByaBii):

Pune-i niste fixativ in mancare, si o sa aiba ceva probele cu scaunul ( treaba mare)laughing))

| Lionsgate a răspuns:

Sti ce sa-i faci, facti un cont de afcebook cu o fata buna si intra pe el si date la el... etc sti tu incontinuare laughing)

| MihaiLaur a răspuns:

Cred ca cel mai recomandat ar fi sa pui pasta de dinti sub clanta