| Sarucka a întrebat:

imi dati va rog niste idei pentru cadou pentru mama mea? Dar nu esarfe (are) si nu parfumuri... ceva util insa nu foarte scump?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vaza cu flori,un ghiveci cu flori,o fotografie in rama, o cutiuta pentru bijuterii, o poseta

6 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Ceva pentru bucatarie, sau obiecte de ornamentale pentru casa sau gradina. poti s aii iei un set cu uleiuri pentru masaj sau pentru ceva pentru intretinerea pielii.sau poti sa ii faci tu ceva dragut.o poezioara, ceva lucrat de mana ta, eu zic ca va fi mai apreciat acest tip de cadou, dar acum depindede fiecare. poti vorbi cu tatal tau sa ii faceti o surpriza: o cina si o mica atentie

| Boog a răspuns:

I-ai o cutie de bijuteri(goala) placata cu aur daca vrei sa fie scumptongue daca nu iai o cutie de bijuteri fara sa fie placata cu aur tongue

| SteffishoOr a răspuns:

Un aparat electric pentru manichiura si pedichiura sau orice alt aparat electric pentru ingrijire de care are nevoi. (feon, aparat pentru masaj, epilator etc.)

| Bella_6127 a răspuns:

Ii poti cumpara o rama foto in care ii pui poze cu toata familia tu, ea, tata tau...sh cine mai e sora / frate sau doar atat daca nu ai frati sau surori.la mine a mers... fundalove struck?

| oanazuzi a răspuns:

Fai cadou un set de canute nu sunt foarte scumpe seturile sau un ghiveci cu flori mamei mele asta ii place succeswinking

| nustiu_7929 a răspuns:

Ii poti cumpara o floare ...baftawinking