| Adryannn a întrebat:

Salut, Imi explica si mie cineva cum pun o poza pe facebook cu o alta metoda in afara de aia de langa "Status"
Ca eu stiam alta metoda, dar tot au facut astia update-uri si nah...m`am pierdut

Răspuns Câştigător
| username97 a răspuns:

Ştiu şi eu cum e să nu mai înţelegi unele chestii ale facebookului din cauza schimbărilor prin care trece, destul de des. Ca să adaugi fotografii, prin alte metode decât cea spusă de tine, mai poţi pune fotografii astfel:
Te duci la fotografiile tale, şi în partea dreaptă scrie: "Creează un album" sau dacă vrei să adaugi fotografii într-un album care deja există, te duci la albumul respectiv şi tot sus în dreapta scrie "Adaugă fotografii".
Ps: fotografiile ce le pui de acolo de la status se duc într-un album numit "Fotografii din cronologie". Sper că te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| XtinaAguilera a răspuns:

Intri pe albume si adaugare fotografii
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles, cum alta metoda? poza la profil-ul de facebook sau la ce?

| adycristache a răspuns:

Click pe tabul Foto şi acolo îţi creezi un album.