| Nutu09 a întrebat:

Salut imi puteti spune de ce oare pe TPU cund apes pe o intrebare revin la pagina principala?

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

1) Probleme de la ei.
2) In timp ce ai apasat / se incarca pagina, moderatorii au sters intrebarea (cu tot cu raspunsuri)

4 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Nu esti singurul caruia i se intampla asta, moderatorii modifica / sterg intrebari happy

| zurick a răspuns:

Si mie mi se intampla des
Pai, site-ul se confrunta cu niste probleme tehnice

| dragosbogdan001 a răspuns:

Incepand de azi, si mie mi se intampla!
Cred ca sunt probleme tehnice, nu stiu...
In orice caz, ai pe bara de sus optiunea "contact". Da click acolo si scrie ce problema ai.

| Captoresque a răspuns:

Am impresia că sunt niște probleme tehnice, și eu mă confrunt cu asta deseori. :/