| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog povesti de groaza va rog?(puteti sa imi scrieti si de pe siteuri,dar sa nu imi dati siteuri si linkuri, scrieti pur si simplu)

6 răspunsuri:
| Daddyy a răspuns:

Am eu o intamplare reala laughing Erau 2 soti si se iubeau FOARTE FOARTE mult... si intr-o zi barbatul a murit si femeia era foarte necajta si distrusa. Plangea in fiecare noapte sad Dar... Intr-o noapte cand plangea singura in pat, a simtit pe fata o mana care ii stergea lacrimile si se auzea in ecou " Nu mai plange, sunt aici langa tine» Intamplare reala. Funda?

| Anonima264 a răspuns (pentru Daddyy):

E bunicica, dar deocamdata nu.

| asdasdasdasdfg a răspuns:

Era odata o fetita cam fraiera care a cerut sa ii se spuna povesti de groaza, pe un anume site, tpu.ro. Ea este chiar banala in opinia mea si sunt sigur ca si in opinia altora happy.
Dar acum, lasand gluma la o parte, de ce ai vrea sa stii povesti de groaza?thinking Dafuq?! Te poti uita pe discovery la " Fenomene stranii ".smug

| Anonima264 a răspuns (pentru asdasdasdasdfg):

Salut!
Pai sincera sa fiu sunt plictisita rau si nu prea stiu ce sa fac!
Si din asta vream si eu niste povesti de groaza!