| andreeaaa1 a întrebat:

Salut.In legatura cu barn Buddy.Imi puteti spune si mie o metoda eficienta care sa functioneze bine pentru a adauga mai multi prieteni? Cu Invitatiile nu prea mi-a mers bine. Dau Fundita

2 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Am auzit ca atunci cand bagi la ''cei mai buni prieteni'' persoanele respective iti apar si la barn budywinking

| Chriss_9624 a răspuns:

Am adaugat eu happy la "cei mai buni prieteni" nu merge din cate stiu eu vecinii iti intra singuri tongue bafta la joc! funditabatting eyelashes