| RomanMandruPanaMor a întrebat:

Salut, joc metin2 si imi place clientu de la EmpireMt2 imi puteti explica cum sa-l folosesc si la alte private ca acela nu are mc. txt.
Sa nu ziceti ca nu se poate ca am vazut la unii ca se poate numa nu prea am inteles explicatiile!
Deci v-as ruga sa nu raspundeti aiurea, scuzatii cas dur, dar unii au acest prost obicei sa se bage in seama!
Nu mai sfatuiti alte clienturi, stiu lista de pe 4metin incercati STRICT LA INTREBARE!

1 răspuns:
| DanyRad a răspuns:

Salut, si eu joc metin2 ro empiremt2 nu am auzit is nu stiu sincer dar este metin2gx este foarte cunoscut un server privat bun daca vrei poti incerca ma gasesti pe serveru2winking bafta.