| darcalex a întrebat:

Salut.joc THE WEST de 1 zi, am level 7 ...am prins ``gustul`` jocului dar peste 3 levele nu stiu ca sa aleg totusi... duelist ( expert in dueluri), muncitor ( primeste mai mult la munca si inca multe beneficii la oras), aventurier ( sansa cu 10% mai mult de a gasi un obiect in timpul munci) sau soldat ( tactica mai dezvoltata si conducerea), toti sunt bunii, un expert in The West dati-mi un sfat.
Si inca ceva ce ma ajuta pe mine daca ma rog la biserica in oras?

Răspuns Câştigător
| Edwwward a răspuns:

Duelist! am jucat the west lvl 44 pe lumea 1 cand aparuse la inceput si 20 ultima data cand am jucat

1 răspuns:
| champ005 a răspuns:

Am jucat ceva timp(cel mai mare lvl 68) am experienta mare pe toate caracterele si iti zic ca la inceput cel mai frumos este aventurierul(cu toate pucntele pe "pune capcane"faci munci foarte bine platite si cu mult noroc cu bani din muncile alea iti poti cumpara tot ce vrei...dar te cam plictisesti, insa pe soldat(desi e mai greu) zic eu este cel mai interesant caracter.Toata ziua dueluri lupte de fort(sunt si unele munci foarte profitabile daca ai punctele puse bine)Eu as merge pentru un soldat, personal nu-mi place duelistul si nici muncitorul.Caracterele caremi plac sunt aventurierul si soldatul dar ti-am zis merg spre soldathappy nu te plictisesti de el big grin multa bafta