| stefi9325 a întrebat:

jucati club penguin, e un joc tare, stiu, voi sunteti membership? daca nu sunteti ati accepta pretul de 5, 94$ USD pentru o luna de membership? eu nu accept, de aceea doresc un program de hacker, sunt peste tot! dar de fapt vreau unul fara survey sau virus. stiti cum pot sa scap de survey de la downlandarea club penguin membership code generator? sunt niste filmulete pe youtube cu niste generatoare tari, si mai scrie si link-ul de unde pot sa-l copiez, dar e pe you download is ready! si vreau neaparat sa-mi dowlandez de acolo. daca v-ati luat si voi program de acolo, zice-ti-mi si mie cum ati facut. va rog din tot sufletul!

2 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Era siteul ala cu secrete. www.clubpenguingang.com
In fiecare luna apare cate un cod, care te face membru fara sa platesti, dar trebuie sa fii primul care sa il iei; D.
Sper ca te-am ajutat!

| suculete12 a răspuns:

Eu am si merita bani happy