| ornitoringfsa a întrebat:

La farmerama cum trimit livrarile la misiuni? LA misiunea Arca lui Noe trebuie sa ii trimit 24 gaini iar eu am 51. Ii dau start misiuni, imi apare timpul dar nu stiu cum sa i le trimit? imispuneti va rog?

Răspuns Câştigător
| AlexAlex2010 a răspuns:

In timpul acela trebuie sa faci inca 24 gaini! Asa mi-s-a intamplat si mie! Trebea 200 varza (nu stiu sigur daca era varza) si a trebuit sa fac inca 200 de varza +500 care le aveam!
Daca iti da 1 ora e aproape imposibila misunea! (nu am ajuns pana acolo) fundita plzzz!

1 răspuns:
| Margyk288 a răspuns:

Salut este usor, pune ti 24 de cotete de gaini si da le productie dupa ce se fac gainile da i start la misiune apoi incepe sa le culegi fiindca atunci o sa si i a singuri gainile, tu trebuie doar sa le culegi ca intra automat ele la misiune eu aproape am terminat o este interesanta dar si costisitoare, o fundita si pentru mine daca nu te deranjeazabatting eyelashes