| Georgemy2 a întrebat:

Salut, la sfarsitul clasei a 8 a se organizeaza un "banchet ", ce se intampla acolo? cu ce trebuie sa te inbraci? funda!

3 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

In ce lume traiesti? De ce ai pus banchet in ", e vreun necunoscut, ceva?

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Se fac niste ritualuri pentru a rezista inca 4 ani de scoala.

| Camper123 a răspuns:

Salut, la banchet te distrezi! Dansezi, mananci, bei si te vezi cu colegi tai pentru ultima oara pentru ca drumurile voastre se vor despartii! Trebuie sa te imbraci cat mai elegant si sa fii bine dispus! Multa bafta.