| alecs94 a întrebat:

Salut la toti, vreau sa fac un site, ce fel de site-uri se cauta in zilele de azi? ceva in care sa am multi vizitatori, dati-mi cate ideii, dau funda la cel care ma ajuta si raman dator

8 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Ai putea sa faci un site de divertisment: filmulete de pe youtube amuzante, glume, bancuri. Sau de filme (chiar se cauta): cu filme noi ( de ex. a parut saw 7 in data de (---)este vorba de (---), uitati si traileru (---). Sau ocazional sa pui liste cu filme de fiecare gen Filmele horror ale saptamanii sunt: Drag me to hell de ex. este vorba despre(si trailerul filmului), The grudge, este vorba despre ( ) (si trailer), care pot fi acompaniate de postere, imagini, actori. Cate idei iti pot venii. Sau un site de muzica: sambata aceasta la radio Zu top40: locul 1, locul 2 Si pui si melodiile. Sau : cea mai noua muzica este (---). Sau poti face ocazional liste cu melodii (vechi, noi, house, rock, pop, etc.). Mai poti face site despre vedete (ce mai e nou in lumea lor). Sau un site de curiozitati, gen Stiati ca? Sau un site despre frumusetiile lumii sau despre culturile/obiceiurile fiecarei tari. Sau un site despre stiri. Cauti niste stiri si le comentati. Sau un site despre subiecte: In fiecare zi (sau odata la cateva zile deschizi un subiect si comentezi) apoi vizitatorii vor vrea si ei sa comenteze si sa vorbeasca despre acel subiect. Sau destinatii de vacanta. Iti mai vin tie idei pe parcurs big grin. Sau un site-uri cu sondaje.

| alecs94 explică:

Ma vlad ca sa fac site cu filme porno trebuie sa fac eu filme nu sa le copii de pe alte site-uri si sa le pun la mine pe site asta se cheama frauda si imi da o amenda de nu stiu cei cu mine

| alecs94 explică:

Ivana mersi mult de ajutor am sa aleg ceva din ce miai zis tu mersi inca odata

Răspuns utilizator avertizat
| Babbe a răspuns:

Muzica/ filme / horoscop thinking blog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De metin2,... din astea de jocuri online...de hack metin2

| jackpotman a răspuns:

Am o idee, dar ar trebui sa le ai cu schimbatul melodiilor, adica sa faci un site de mix online...sa vezi pe la ora 11(noaptea) cum se aduna oamenii

| Sandu_2534 a răspuns:

Viziteaza acest site si asculta RadioLive ... www.dj-radio.do.am