| vlad_3082 a întrebat:

Salut ma cheama Vlad etc... sa trecem la subiect cu mult timp in urma aveam hack la 4story si mergea (genul cu patratelele pe care le apesi si se fac verzi daca functioneaza)acum nu stiu de ce cand deschid jocul apare o sigla cu hack protection for game etc... idea este ca daca dau pe patratelele alea rosi nu face nimic chiar uneori ma scoate din tot jocul si imi apare un mesaj in engleza care dispare foarte repede.ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

Răspuns Câştigător
| xxBRDxx a răspuns:

Da, este un motiv foarte bun.NU MAI JUCA CU HACK, si mesajul ala este kick de la admin sau mod care iti zice niste date un care ei au confirmat ca tu joci cu hack, nu mai juca cu hack e mai frumos fara hack joci normal frumoas etc.Eu am si 4 story, metin2 ro, metin2xp, wow, etc. jocuri mmo online de descarcat, nu joc cu hack la nici un joc si este bine n-am avut pana acum nici un ban nici un kick etc.NU MAI JUCA CU HACK.Este naspa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul are hack-shield asta inseamna ca nu poti folosi hack. O zi buna!